Sincanda Halı Yıkama Nasıl Yapılır
Halı yıkama sektöründe otomatik halı yıkama fabrikası sistemi ile çalışan fabrika sayısı çok az sayıdadır. Bazı firmalarında web sitelerinde halı yıkama makinası ile çalışıyormuş gibi resimler koyarak insanları kandırıyorlar. Biz gururla diyoruzki Sincan halı yıkama fabrikası tam otomatik halı yıkama sistemi ile çalışmaktadır.

Eğer görmek isterseniz fabrikamız halka açıktır.Halı yıkama işinde halı yıkama tam otamatik makina ile yıkamakda yetmiyor. Halının cinsine göre halı yıkama fırça uygulaması yapılmalıdır. Halının cinsine göre akrilik halılarda sert fırça ile yıkanmalı, yün halılarda orta sertlikte bir fırça ile yıkanmalı, Sincan el dokuma halı yıkama ise yumuşak fırça ile yıkanması gerekmektedir.

Sincan halı yıkama fabrikası işini bilir halının cinsine göre halı yıkama uygulaması yapar.Halı yıkama işinde önemli olan hususlardan diğeride kullanılacak halı yıkama şampuanıdır. Halı yıkama şampuanı çok önemlidir.

Halının cinsine göre kullanılacak halı yıkama şampuan orantısı vardır. Birde el dokuma halılarda kök boyanın özelliğine göre halı yıkama şampuanı uygulanmalıdır. Sincan halı yıkama fabrikası el dokuma halılarda işinde uzmandır. El dokuma halılarınızı korkmadan gönül rahatlığı ile firmamıza verebiliriniz.
sincanhalikoltukyikama.com | Copyright © 2018 - Her Hakkı Saklıdır.